-30%
Triune – Collins Speculum – Medium
Oorspronkelijke prijs was: €17.82.€12.47Huidige prijs is: €12.47.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Collins Speculum
Collins SpeculumMooiontworpen roestvrij staal speculum die wordt gebruikt om naar binnen te gluren voor onderzoek. Er zit een schroef aan de achterkant van dit speculum waarmee het naar een gewenst niveau kan worden geopend.
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 6 × 7.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6 cm x 7,8 cm x 15 cm |
| Artikelcode | TMS-2355-M |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 2cm |
| EAN | 8714273782656 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








A Klein Twennaar –
L.J. Schillemans –