-30%
Twisted Whip
Oorspronkelijke prijs was: €6.54.€4.57Huidige prijs is: €4.57.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Twisted Whip
Twisted WhipDe Ouch! Twisted Whip is van gevlochten premium gebonden leer. Deze prachtig vormgegeven whip zal de spanning tijdens BDSM-spel verhogen!
| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 37 × 13.5 × 2.9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Artikelcode | OU234BLK |
| Diameter artikel | 2,6cm |
| Diameter binnenzijde | 1,5 |
| EAN | 8714273302137 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Bonded Leather |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.