G-Vibe – Geisha Balls 3 – Suikerroze
Oorspronkelijke prijs was: €33.17.€23.21Huidige prijs is: €23.21.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Kegel Ball Exercise Set – Lemonade Yellow – Deze set van 3 Kegelballen is ontworpen om je bekkenbodemspieren te trainen en te verbeteren, waardoor je algehele welzijn en plezierige ervaringen toenemen. Ontdek eindeloze momenten van vreugde en vervulling met Loveline! Maat S afmetingen zijn 1,3 x 1,3 x 4,5 inch (3,2 x 3,2 x 11,5 cm), inbrengbare lengte 1,3 inch (3,2 cm) en gewicht 30 gram. Maat M afmetingen zijn 1,1 x 1,1 x 6 inch (2,7 x 2,7 x 15,3 cm), inbrengbare lengte 2,8 inch (7 cm) en gewicht 54 gram. Maat L afmetingen zijn 1.1 x 1.1 x 6.6 inch (2,9 x 2,9 x 16,8 cm), inbrengbare lengte 3 inch (7,6 cm) en gewicht 65 gram.
| Gewicht | 440 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 5 × 19.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 11cm |
| Diameter artikel | 3cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.