-30%
Fist It – Sperm – 500 ml – Pump
Oorspronkelijke prijs was: €19.25.€13.47Huidige prijs is: €13.47.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Sperm Lubricant – 17 fl oz / 500 ml
Sperm Lubricant – 17 fl oz / 500 mlFist It Professional is een glijmiddel op waterbasis. Geschikt voor gebruik met latex-condooms. Dermatologisch getest, vetvrij, kleurloos, geurloos en neutraal van smaak.Smeer zoveel gel als je wilt op het gewenste lichaamsdeel en herhaal zo vaak je wilt. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Koel en donker bewaren.
| Gewicht | 0.64 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.2 × 7.5 × 7.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 19,2cm x 7,5cm x 7,5cm |
| Artikelcode | PHA294 |
| EAN | 7423522516584 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Ingrediënten | Aqua, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Menthol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin |
| Maat | 500ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Robert Baars –