-30%
Fist It – Waterbased – 500 ml – Pump
Oorspronkelijke prijs was: €15.95.€11.16Huidige prijs is: €11.16.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (2)
Beschrijving
Waterbased Lubricant – 17 fl oz / 500 ml
Waterbased Lubricant – 17 fl oz / 500 mlFist It is een glijmiddel op waterbasis. Geschikt voor gebruik met latex-condooms. Dermatologisch getest, vetvrij, kleurloos, geurloos en neutraal van smaak. Smeer zoveel gel als je wilt op het gewenste lichaamsdeel en herhaal zo vaak je wilt. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Koel en donker bewaren.
| Gewicht | 0.64 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.2 × 7.5 × 7.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 19,2cm x 7,5cm x 7,5cm |
| Artikelcode | PHA290 |
| EAN | 7423522516546 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Ingrediënten | Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Pentylene Glycol, Sorbitol, Sodium Lactate, Urea, Lactic Acid, Serine, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Allantoin |
| Maat | 500ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor Fist It – Waterbased – 500 ml – Pump
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Ton Ozdemir –
Marcel van Kempen –
perry Duray –
perry Duray –
perry Duray –
Matthew Van der schaar –
Rene Brouwer –