Jinx – Dual Wand Massager met Verwarmingsmodus – Rode Wijn
Oorspronkelijke prijs was: €32.51.€22.75Huidige prijs is: €22.75.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Jiggle – Massage Wand – De Jiggle waterbestendige, oplaadbare wandmassager zorgt voor diepe bevredigende vibraties om u te helpen daar te komen waar u zijn wilt. Met een verbazingwekkend krachtige motor met 5800 RPM en 10 verschillende vibratiestanden, is de Jiggle niet alleen makkelijk te gebruiken, maar is ook bewezen dat hij zelfs de meest veeleisende avonturier genot bezorgt. De zachte silicone van medische kwaliteit voelt geweldig aan op de huid en warmt snel op tot lichaamstemperatuur, terwijl de superflexibele kop ieder plekje moeiteloos kan bereiken. De Jiggle is perfect voor volledige lichaamsstimulaties of voor een ontspannende massage.
| Gewicht | 0.19 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7 × 7 × 22.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 3,6cm |
| Max aantal dB | 63 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.