Kegel Ball Exercise Set – Lemonade Yellow
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Love Birds 1 – Kegel Exercises and G-spot Stimulation – Pink – Ervaar ongelooflijke orgasmes door krachtige Kegel-oefeningen en vibrerende G-spot stimulatie. Met zijn semi-vlakke vorm en een gewicht van 78,3 gram biedt de Love Birds 1 eenvoudige en intense bekkenbodemtraining. In combinatie met de functies van onze Satisfyer Connect App bereikt het genot nieuwe hoogten: of het nu gaat om het cre���ren van individuele trilmotieven of het overdragen van de controle over de bekkenbodemtraining aan een
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 6 × 22.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 7,6cm |
| Diameter artikel | 2,9cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.