-30%
Adore Leia Deliciously Playful Corselette W Gart – Black – L
Oorspronkelijke prijs was: €86.99.€60.89Huidige prijs is: €60.89.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Leia – Wonderfully Playful Corselette with Garter – L
Leia – Wonderfully Playful Corselette with Garter – LHeerlijk speels corselet met kousenbanden
| Gewicht | 0.001 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 11.5 × 0.8 cm |
| Afmetingen artikel | 15cm x 11,5cm x 0,8cm |
| Artikelcode | ALLA1029L |
| EAN | 883045909534 |
| Geproduceerd in | China |
| Maat | L |
| Materiaal | 90% Polyester,10% Elastane |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.