Loveline – Beckenbodentrainingsset – Multicolor
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrerende Kegelbal met Afstandsbediening – Lavendel – Introducing the Vibrating Bead Kegel with Remote Control from Loveline. A duo-beaded Kegel ball designed to promote pelvic strengthening while offering soothing G-spot massage. Featuring an enhanced F1 motor and 10 vibrating functions for gentle, yet effective sensations, the Vibrating Bead Kegel provides a personalized approach to pelvic wellness and relaxation. Thoughtfully crafted for comfort and versatility, it empowers you to embrace confidence, care, and overall well-being. The Vibrating Bead Kegel comes with a 1 year warranty.
| Gewicht | 0.49 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 5.5 × 17 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 6,5cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.