Loveline – Vibrerende en 5 Gewicht Verwisselbare Kegelset – Paars
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Come Box – Pelvic Floor Trainer – 1 Piece – C.O.M.E BOX met CLEAN en Glideurinaire incontinentie en seksuele problemen bij vrouwen zitten vaak in zwakke bekkenbodemspieren. Ook kunnen lichaamshoudings- en figuurproblemen worden toegeschreven aan het feit, evenals klachten van bekkenorganen na de zwangerschap. In het algemeen wordt daarom iedere vrouw een bekkenbodemtraining aangeraden. Het gehoopte succes van conventionele trainingsmethoden blijft wishful thinking omdat deze ofwel te ineffici���nt zijn om te consumeren of controle ontbreekt, als de juiste spier wordt getraind. In samenwerking met internationaal vooraanstaande wetenschappers en artsen is de revolutionaire sporter COME ontwikkeld voor het optimale ontwerp van de vrouwelijke bekkenbodem. Op basis van een wetenschappelijk onderzoek is bewezen dat met een 2,7 keer grotere COME een toename van de spierkracht kan worden bereikt tijdens een trainingsperiode van slechts 6 weken – in vergelijking met een controlegroep die alleen conventionele isoe lost-in-training kreeg.
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 5.5 × 17 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 8cm |
| Diameter artikel | 3,4cm |
| Max RPM | 12000 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.