Loveline – Vibrerende Kegelbal met Afstandsbediening – Lavendel
Oorspronkelijke prijs was: €25.24.€17.66Huidige prijs is: €17.66.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrerende en 5 Gewicht Verwisselbare Kegelset – Paars – Discover the Vibrating and 5 Weight Interchangeable Kegel Kit from Loveline. A versatile set with 5 weighted Kegel balls, including one vibrating ball, two silicone sleeves for single or double-ball use, and a remote control for effortless operation. Thoughtfully designed for comfort and control, it supports pelvic health with ease and confidence. Comes with a 1-year warranty.
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 5.5 × 17 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 9,5cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| Max RPM | 6600 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.