Mellow Waves – Mini Vibrator – Lavendel
Oorspronkelijke prijs was: €31.63.€22.14Huidige prijs is: €22.14.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Sensation – Rechargeable Flickering Tongue Vibrator – In celebration of a decade of erotic discovery and fulfillment, the Fifty Shades of Grey Official Pleasure Collection invites you to immerse yourself in the Fifty Shades experience.Curated by E L James, the collection of stylish, high-quality toys, bondage accessories and essentials are all yours to explore for your very own intense, intimate and thrilling experiences in the bedroom and beyond.
| Gewicht | 0.1 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 5 × 9 × 15.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Bruikbare lengte | 8cm |
| Diameter artikel | 2,6cm |
| Max aantal dB | 63 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.