Nautilus – Trainingsmasturbator met Verwijderbare Bullet – Wit
Oorspronkelijke prijs was: €30.75.€21.52Huidige prijs is: €21.52.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Easy Rider – Textured Masturbator – Black – Ervaar seksueel genot en laat je fantasie���n de vrije loop! Deze slanke en compacte masturbator is ontworpen om je verlangens te verkennen en is perfect voor solo plezier waar je ook gaat. Het zachte en rekbare TPE-materiaal zorgt voor een realistische ervaring. Met geribbelde richels en texturen geplaatst voor extra stimulatie, leidt deze masturbator tot geweldige orgasmes. Voor optimale prestaties, breng eenvoudig je favoriete glijmiddel aan, we raden waterbasis aan, en geniet van een perfecte g
| Gewicht | 0.28 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 5 × 9 × 15.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Bruikbare lengte | 12,5cm |
| Max aantal dB | 63 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.