-30%
Inhaler for Poppers
Oorspronkelijke prijs was: €17.60.€12.32Huidige prijs is: €12.32.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Inhaler for Poppers
Inhaler for PoppersInhalator voor poppers – Aroma’s en seksuele stimulatie. Deze poppers-inhalator is gemaakt van roestvrij staal. Koop nu de nieuwe en stijlvolle poppers-inhalator.
| Gewicht | 0.06 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 2 × 1.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,4cm x 1,6cm x 1,6cm |
| Artikelcode | TMS-0509 |
| EAN | 8714273781246 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Harm Baart –
Marc Kret –
H Van de Beek –
Manon Reumer –
Timofey Frijters –
Yury Stasse –
Paul Almeida –
kurt Veraart –
Tim Vos –