Pro Sensual Swirl Thrust – Dildo – 7 / 18 cm
Oorspronkelijke prijs was: €120.89.€84.62Huidige prijs is: €84.62.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Thick Realistic Dildo Vibrator – 8 / 20 cm – Met zijn indrukwekkende penetratie lengte van 17.5 cm, is dit genotsapparaat meer dan bevredigend. Gemaakt van comfortabel thermoplastisch rubber (TPE), raakt dit diepgaande speeltje altijd de juiste plekjes, telkens weer opnieuw. De GC 8 THICK REALISTIC DILDO VIBE heeft een indrukwekkend toerental van 11.000 RPM en met zijn makkelijke draaibare bediening aan de voet, bevindt u zich binnen de kortste keren in het orgasmewalhalla.
| Gewicht | 0.66 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17.5 × 12 × 33.5 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 7 |
| Batterij type | 23A |
| Bruikbare lengte | 17,8cm |
| Diameter artikel | 5,1cm |
| Max RPM | 13000 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.