Quasar – Oplaadbare Masturbator met Zuigfunctie – Transparant
Oorspronkelijke prijs was: €64.19.€44.93Huidige prijs is: €44.93.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Kong – Masturbator met Druk – Zwart – De Kong omhelzing is als geen ander! Voel hoe de krachtige drevel je penis omhelst voeg de vibratie toe voor extra stimulatie.Kong is geweldig voor solo spel, maar voeg het toe aan paar speeltijd en je zult versteld staan.Het heeft 10 krachtige vibrerende standen en 10 drukstanden.Kong is perfect om te gebruiken voor masturbatie, tijdens orale seks en om het lichaam van je partner te plagen met de knijpfunctie.Gelieve volledig op te laden voor gebruik. Het lampje flikkert wanneer je de oplader aansluit om aan te geven dat de batterij wordt opgeladen. Als de batterij volledig is opgeladen, blijft het lampje branden. Volledig opladen voor 150 minuten.Gebruik je masturbator voor 50 minuten.Schoonmaken is een fluitje van een cent, was hem met warm water en neutrale zeep of gebruik een reinigingsspray voor speelgoed. Gebruik antibacteri���le reinigingsspray voor betere resultaten. Klop hem droog en bewaar hem uit de buurt van licht- en warmtebronnen.Het gebruik van glijmrdt aangeraden. Gebruik altijd glijmiddel op waterbasis. Oli���n en andere soorten glijmiddelen beschadigen de integriteit van het materiaal.Crushious glijmiddelen zijn de beste aanvulling op je Crushious speeltjes.Raadpleeg de gebruiksaanwijzing voor gebruik.Afmetingen:16 cm in lengte 3,4 – 4,5 cm in diameter.Materiaal:Silicon
| Gewicht | 0.55 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9 × 9 × 29 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Diameter artikel | 8,5cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.