Royal Gems – Jewel – G-Spot Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €17.54.€12.27Huidige prijs is: €12.27.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Rrolling Explosion – Classic Vibrator – p>span style=color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>Kom in de diepte��� Maak kennis met de gloednieuwe innovatieve G-spot vibrator, de Rrrrolling Explosion! Ontworpen voor fijnproevers van genot, laat de Rrrolling Explosion de G-spot intens stimuleren met een bal die op en neer beweegt rond de punt en sensuele trillingen./span>br style=color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>span style=color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>De ergonomische vorm en het slanke, gladde en elegante ontwerp, gecombineerd met de zeer stevige ABS-kern met siliconen coating, bieden de consistente en bevredigende sensaties waar je naar verlangt./span>br style=color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>span style=color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>Met twee onafhankelijk bedienbare functies, gebruik het intu���tieve bedieningspaingprogramma’s en 7 rollende snelheden te verkennen./span>br style=margin-bottom: 0px color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>span style=color: rgb(0, 0, 0) font-family: Galano, sans-serif font-size: 14px>De Rrrolling Explosion is gemaakt van lichaamsveilige silicone, is oplaadbaar en waterproof (IPX7). Rol met ons mee!/span>br>/p>
| Gewicht | 0.18 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 3.4 × 16.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Diameter artikel | 1,8cm |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 45 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.