The Thrill – 10 Speed Interchangeable Vibrator – Blue
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Twenty One – Vibrating Diamond – Maak kennis met onze vibrerende diamant Twenty One! Een unieke, discrete, gebruiksvriendelijke, stille en plezierige clitorisvibrator. Wist je dat 8 op de 10 vrouwen clitorale stimulatie nodig hebben om een ??orgasme te bereiken? Twenty One is een externe vibrator die het ultieme vrouwelijke genot biedt. Met de perfecte maat en vorm, is het ontworpen om nauwkeurige stimulatie te bieden, door zijn 7 patronen en 3 vibratie-intensiteiten. Geef je over aan het oneindige plezier van Twenty One. HET WORDT MET EEN REDEN DE BESTE VRIEND VAN EEN MEISJE.
| Gewicht | 0.14 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9 × 6 × 18.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| Max RPM | 7000 |
| Max aantal dB | 45 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.