-30%
Slow Sex – Full body massage – 50ml
Oorspronkelijke prijs was: €16.02.€11.21Huidige prijs is: €11.21.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Slow Sex – Full Body Massage Oil – 1.7 fl oz / 50 ml
Slow Sex – Full Body Massage Oil – 1.7 fl oz / 50 mlHuid op huid massage overal en overal met deze gel op siliconenbasis. Ja, OVERAL. Je lichaam is je massagetool, gebruik je borsten of billen om over het hele lichaam van je partner te glijden. Giet en masseer, zelfs onder water!Silicone Zijdeachtig effect Glijdende inhoudVolledige lichaamsmassage. (50ml)
| Gewicht | 0.155 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12.5 × 4.7 × 4.7 cm |
| Afmetingen artikel | 3,6 cm x 3,6 cm x 12 cm |
| Artikelcode | B-0327 |
| EAN | 8436562013851 |
| Geproduceerd in | Spanje |
| Ingrediënten | Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Aroma. |
| Kleur | Wit |
| Maat | 50ml |
1 beoordeling voor Slow Sex – Full body massage – 50ml
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.










Bram Doeve –