-30%
Slow Sex – Warming Massage Oil – 50ml
Oorspronkelijke prijs was: €16.02.€11.21Huidige prijs is: €11.21.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (3)
Beschrijving
Slow Sex – Warming Massage Oil – 1.7 fl oz / 50 ml
Slow Sex – Warming Massage Oil – 1.7 fl oz / 50 mlVerhoog de temperatuur van je massages met deze verwarmende olie met kokosgeur. Aanbrengen op de huid en zachtjes inmasseren. Blaas op de huid om het verwarmende effect te activeren en sluit de massage af met kusjes!Kusbaar Speels Verwarmend effect. Inhoud: Verwarmende massagegel. (50ml)
| Gewicht | 0.171 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12.5 × 4.7 × 4.7 cm |
| Afmetingen artikel | 3,5 cm x 3,5 cm x 12 cm |
| Artikelcode | B-0328 |
| EAN | 8436562013868 |
| Geproduceerd in | Spanje |
| Ingrediënten | Glycerin, Aroma, Aqua, Sodium Saccharin, Panax Ginseng Root Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate. |
| Kleur | Transparant |
| Maat | 50ml |
3 beoordelingen voor Slow Sex – Warming Massage Oil – 50ml
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Marigold De Clercq –
Esther Boonen –
MA Klinkhamer –