-30%


Lucky Clover Gem – Small – Silver
0 out of 5
€14.87 Oorspronkelijke prijs was: €14.87.€10.40Huidige prijs is: €10.40.
Availability: Op voorraad
Artikelnummer: 848518033710
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Lucky Clover Gem – Butt Plug – Small
Lucky Clover Gem – Butt Plug – SmallLaat die kont geluk hebben met deze medium metalen anaal plug met een klavertje-sieraad aan de basis! Stop deze geluksbrenger in je pot-o-gold om het comfortabele gewicht in je lichaam te waarderen, dankzij het nikkelvrije materiaal van aluminiumlegering. Geweldig voor temperatuurspel, je kunt het opwarmen of afkoelen in water voordat je het inbrengt. De aantrekkelijke vorm van de basis zal je partner verrassen als je voorover buigt. Schud die klaver! Gebruik met een smeermiddel naar keuze en reinig na gebruik met milde zeep of speelgoedreiniger.
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 7.7 × 5.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,2 cm x 3,2 cm x 6,6 cm |
| Artikelcode | AG185-SMALL |
| Bruikbare lengte | 6,1cm |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| EAN | 848518033710 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminum alloy, ABS plastic |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Dorcas –
Thaanks foor anny oher wonderful post.Thhe place else could anyboldy gget thaat type of info in such a perfct method of writing?
I havee a presentation nnext week, aand I’m at the
look for such info.
Feell frese to surf too myy web page: gizmoporno