-30%






Triune – Jeweled Butt Plug RED – Medium
0 out of 5
€17.16 Oorspronkelijke prijs was: €17.16.€12.01Huidige prijs is: €12.01.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273782410
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Jeweled Butt Plug – Medium
Jeweled Butt Plug – MediumDeze roestvrij stalen pluggen zijn ontworpen voor een mooie comfortabele pasvorm en voor langdurig gebruik. Ze wegen iets meer dan andere pluggen. De glas geslepen edelstenen voltooien een plug die veel aandacht trekt voor de drager. Een echt kunstwerk.
| Gewicht | 0.327 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.8 × 7.6 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3 cm x 3 cm x 7,8 cm |
| Artikelcode | TMS-2200-RED-M |
| EAN | 8714273782410 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.