Booty Call Plugs Set of 3 – Black
Oorspronkelijke prijs was: €18.28.€12.79Huidige prijs is: €12.79.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Booty Call Plugs – 3 Pieces – Black
Booty Call Plugs – 3 Pieces – Blacktable border0 cellpadding0 cellspacing0 width119 styleborder-collapse: collapsewidth:89ptgttbodygttr height20 styleheight:15.0ptgt td height20 classxl74 width119 styleheight:15.0ptwidth:89ptgtDeze onderscheidende varieteit binnen de Booty Call Plugs-set biedt 3 opwindende, sensuele vormen voor al je liefdesbehoeften. De praktische grip en het zachte siliconen oppervlak zorgen voor zorgeloos en gepassioneerd spelen voor eenvoudig verwijderen en extase.tdgttrgttbodygttablegt
| Gewicht | 0.185 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 15 × 4.8 cm |
| Artikelcode | EE73-774-0118 |
| Bruikbare lengte | 12 cm |
| EAN | 4061504000756 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.