-30%
Dildo All Black 31 cm (1)
Oorspronkelijke prijs was: €22.53.€15.77Huidige prijs is: €15.77.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dildo – 12 / 31 cm
Dildo – 12 / 31 cmDeze All Black dildo beschikt over een diepe, zwarte kleur en realistische gevormde eikel en hele dikke aders op de schacht. Glijmiddelen gebaseerd op zowel water als silliconen kunnen hierbij gebruikt worden. Het is belangrijk de dildo goed te reinigen na gebruikElk speeltje is individueel strak verpakt in een transparante plastic beschermhoes.
| Gewicht | 1.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 31 × 6.5 × 6.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7 cm x 7 cm x 31 cm |
| Artikelcode | AB19 |
| EAN | 5420044200597 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.