-30%
Black Magic – Pocket Rocket – Black
Oorspronkelijke prijs was: €18.48.€12.93Huidige prijs is: €12.93.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Black Magic – Pocket Rocket – Black
Black Magic – Pocket Rocket – BlackQua vibrerende kracht is de Black Magic Pocket Rocket moeilijk te verslaan. Waterdicht, met Doc Johnson’s traditionele Velvet Touch, dit is een raket die zeker blije gebruikers de ruimte in zal sturen.
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 4.1 × 18.8 × 5.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,4 cm x 2,5 cm |
| Artikelcode | 0951-13-BX |
| Batterij type | AA |
| EAN | 782421971014 |
| Kleur | Zwart |
| Oplaadbaar | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.