-30%
Dark Desire Lay-on Vibrator – Black
Oorspronkelijke prijs was: €24.25.€16.97Huidige prijs is: €16.97.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dark Desire – Lay-on Vibrator – Dark Blue/Brass
Dark Desire – Lay-on Vibrator – Dark Blue/BrassOnze Dark Desire oplegvibrator past perfect in je hand als een sexy afstandsbediening. Het brede oppervlak, gemaakt van soepel siliconen en verfraaid met groeven, is perfect voor solospel of een sensuele koppelsmassage.
| Gewicht | 0.16 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.2 × 4.8 × 14 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 9,4 cm x 3,4 cm x 4,8 cm |
| Artikelcode | EE73-526-1118 |
| EAN | 4061504000930 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 7200 |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.