-30%
Purple Pleasure Lay-on Vibrator – Purple
Oorspronkelijke prijs was: €31.26.€21.88Huidige prijs is: €21.88.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Purple Pleasure – Lay-on Vibrator – Violet/Brass
Purple Pleasure – Lay-on Vibrator – Violet/BrassDe Purple Passion oplegvibrator verleidt met uiterste nauwkeurigheid. Het royale lichaam beslaat een groot gebied en het delicate siliconen oppervlak en het ergonomische ontwerp maken de Purple Pleasure tot een chique, betrouwbare metgezel in je liefdesspelletjes.
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14 × 9.2 × 4.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,5 cm x 2,9 cm x 9,5 cm |
| Artikelcode | J2018-35 |
| EAN | 4061504000947 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Violet |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 7200 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.