Model 15 – Chastity – 3.5″ – Cage with Silicone Urethal Sounding
Oorspronkelijke prijs was: €38.44.€26.90Huidige prijs is: €26.90.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Model 15 Chastity Cock Cage with Urethral Sounding – 3.5 / 9 cm
Model 15 Chastity Cock Cage with Urethral Sounding – 3.5 / 9 cmDit specifieke model is uitgerust met een urethraal klinkende dilator. Het is gemaakt van gladde, flexibele medische kwaliteitssiliconen, die in de onderkant van het apparaat klikken en in de opening van de urinebuis gaan. De totale lengte van de dilator is 20,5 cm (8.07), de inbrengbare lengte is 20 cm (7.87) en de diameter is 3,5 mm (0.137).
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15.5 × 15.5 × 7.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5 cm x 6 cm x 10 cm |
| Artikelcode | MCG015TRA |
| Bruikbare lengte | 6,5cm |
| Diameter artikel | 4,2cm |
| Diameter binnenzijde | 3,5 cm |
| EAN | 8714273929211 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Polycarbonate |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.