Triune – Vice Grip Urethral Stretcher
Oorspronkelijke prijs was: €12.98.€9.08Huidige prijs is: €9.08.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vice Grip Urethral Stretcher
Vice Grip Urethral StretcherDeze urethrale stretcher is gemaakt van roestvrij staal en bestaat uit twee staven bevestigd aan een eikelring. De stretcher wordt net voorbij de hoofd van de penis geschoven en de twee staven worden in de urinebuis geplaatst. Gebruik daarna voorzichtig de twee vleuglegmoeren om de urethra te stretchen. Ideaal voor CGT of voor het strekken van de urethra in het algemeen, de Urethrale Stretcher zal u zeker de resultaten geven die u zoekt.
| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 9 × 4.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,4 cm x 4,3 cm x 5 cm |
| Artikelcode | TMS-2436 |
| Diameter binnenzijde | 3,2 cm |
| EAN | 8714273782953 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Kris Galdermans –