-30%






Triune – Cazzo Cockings – 40 mm – Red
0 out of 5
€12.76 Oorspronkelijke prijs was: €12.76.€8.93Huidige prijs is: €8.93.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273943279
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.6 / 40mm
Cazzo Tensions – 1.6 / 40mmGemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten. De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.063 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,1 cm x 6,1 cm x 6,1 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-40RED |
| Diameter artikel | 6,1cm |
| Diameter binnenzijde | 4,1 cm |
| EAN | 8714273943279 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Multi speed | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Andere suggesties…
-
Allure – Male Pheromone Perfume
0 out of 5€9.35Oorspronkelijke prijs was: €9.35.€6.54Huidige prijs is: €6.54.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.