-30%






Triune – Cazzo Cockings – 45 mm – Black
0 out of 5
€13.64 Oorspronkelijke prijs was: €13.64.€9.54Huidige prijs is: €9.54.
Availability: Op voorraad
Artikelnummer: 8714273939463
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Cazzo Tensions – 1.8 / 45mm
Cazzo Tensions – 1.8 / 45mmGemaakt van roestvrij staal, deze cockring is ontworpen met comfort en stijl in gedachten. De cockring heeft inlay siliconen rubberen ringen. Verkrijgbaar in de kleuren: rood, zwart, blauw en geel. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat flair toe.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.5 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,6 cm x 6,6 cm x 6,6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2055-45BLK |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| Diameter binnenzijde | 4,6 cm |
| EAN | 8714273939463 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.