-30%






Triune – Flat Body C-Ring (12x60mm)
0 out of 5
€12.32 Oorspronkelijke prijs was: €12.32.€8.62Huidige prijs is: €8.62.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273781819
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Flat C-Ring – 0.5 x 2.4 / 12 x 60 mm
Flat C-Ring – 0.5 x 2.4 / 12 x 60 mmHoog gepolijst roestvrij stalen cock ring. Deze ring helpt je erectie te verlengen en voegt tegelijkertijd wat gloed toe.
| Gewicht | 0.086 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 9 × 1.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,2 cm x 6,8 cm x 6,8 cm |
| Artikelcode | TBJ-2052-1260 |
| EAN | 8714273781819 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.