-30%








Triune – Intruder with C-Ring (45/30mm)
0 out of 5
€23.98 Oorspronkelijke prijs was: €23.98.€16.78Huidige prijs is: €16.78.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 8714273782007
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Intruder with C-Ring – 1.8 x 1.2 / 45/30 mm
Intruder with C-Ring – 1.8 x 1.2 / 45/30 mmDeze prachtig gepolijste roestvrij stalen cock ring heeft een anale bal eraan bevestigd, die ervoor zorgt dat de ring mooi en stevig op zijn plaats blijft. De bal kan gemakkelijk worden verwijderd voor eenvoudige reiniging.
| Gewicht | 0.318 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14.8 × 8.5 × 6.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,5 cm x 6,5 cm x 14,6 cm |
| Artikelcode | TBJ-2063-4530 |
| EAN | 8714273782007 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.