Silicone Cock Ring & Bullet with Remote Control – Purple
Oorspronkelijke prijs was: €40.39.€28.27Huidige prijs is: €28.27.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Silicone Cockring and Bullet with Remote Control
Silicone Cockring and Bullet with Remote ControlCreeer een onvergetelijke ervaring met deze 4-delige set die aantrekkelijk en gebruiksvriendelijk is. Deze prachtige set bevat een gebogen buttplug voor P-spot stimulatie, een cockring, blinddoek en krachtige vibrerende kogel die zeker opwinden! De bullet kan onafhankelijk worden gebruikt of in de holle basis van de plug of cockring-huls worden gestoken om trillingen aan je spel toe te voegen! Deze set is ook waterdicht, waardoor je hem onder de douche of in de hot tub kunt gebruiken. Het plezier houdt nooit op met deze USB oplaadbare vibrerende kogel, omdat hij ook wordt geleverd met een draadloze afstandsbediening voor eenvoudig solo-gebruik of opwindend partnerspel! Speel met vertrouwen – deze set is gemaakt van lichaamsveilige, niet-poreuze, ftalaatvrije siliconen. Alleen gebruiken met glijmiddel op waterbasis, siliconenmateriaal is niet compatibel met glijmiddel op siliconenbasis.
| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 13 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,7 cm x 3,1 cm x 7,7 cm |
| Artikelcode | AG572-PURPLE |
| EAN | 848518039859 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Silicone, ABS plastic |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.