-30%
Spire – Vibrating Cockring – Black
Oorspronkelijke prijs was: €25.74.€18.01Huidige prijs is: €18.01.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Spire – Vibrating Cockring – Black
Spire – Vibrating Cockring – BlackWij presenteren de baanbrekende superzachte Rocks-Off vloeibare siliconen cockring – een krachtige, waterdichte, oplaadbare genotsversterker. Met 10 snelheidsinstellingen en een rekbaar ontwerp garandeert het maximaal stimulatiecomfort voor onvergetelijke ervaringen.
| Gewicht | 0.14 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 8 × 5 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 8,5 cm x 6,3 cm |
| Artikelcode | 10SPIREBK |
| Batterij type | Lithium Ion |
| EAN | 811041015492 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Siliconen |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.