Turbo Max – Draaien, Duwen en Zuigen Masturbator – Transparant/Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €109.79.€76.85Huidige prijs is: €76.85.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Mega Suck – Zuig- en Vibrerende Masturbator – Discover the ultimate pleasure with the Advanced Mega Suck Sucking Vibrating Masturbator. This toy boasts 5 distinct sucking modes along with 3 speeds and 6 vibration patterns. Engage Turbo Mode for the ultimate experience. Featuring a squeezable, dual-density sleeve, you can customize the pressure using your grip strength. The stimulating interior, lined with ultra-nubs, enhances your sensations. Cleanup is effortless with the detachable sleeve, allowing for thorough washing. Made from body-safe, phthalate-free rubber, this masturbator should be paired with water-based lubricants only. Recharge conveniently via USB charger. Measurements: Overall length: 11.2 inches. Overall width: 3.3 inches. Insertion depth: 6.4 inches.
| Gewicht | 1.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 32.8 × 19.7 × 11.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 9 |
| Bruikbare lengte | 14,5cm |
| Diameter artikel | 8,4cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.