VIVE – Nami – Pulse Wave Vibrating Wand – Paars
Oorspronkelijke prijs was: €70.34.€49.23Huidige prijs is: €49.23.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Planet Wand-er – Wand Vibrator – Berry/Rose Gold – De Satisfyer Planet Wand-er is een opmerkelijke massager en vibrator, uitgerust met een ultra-krachtige motor die alles biedt wat je nodig hebt voor verwennerij met volledige lichaamsmassages. Het heeft 10 vibratieprogramma’s en 6 intensiteiten, wat een verscheidenheid aan opties biedt om aan je voorkeuren te voldoen. De ronde massagekop, gemaakt van hygi���nisch en huidvriendelijk silicone, glijdt moeiteloos over je lichaam en richt zich op elke gespannen plek. Als je verlangt naar clitorale stimulatie, levert de krachtige massager intense vibraties, dankzij de robuuste motor. Met zijn prachtige ontwerp heeft de Satisfyer Planet Wand-er een glanzende ros���gouden accent op de schacht, wat een elegante touch toevoegt. Het is ook waterdicht (IPX7), waardoor het zelfs ondergedompeld in water schittert. Til je massage-ervaring naar een hoger niveau door te ontspannen in een vol bad of een warme douche. Zodra je sessie is voltooid, maak je je massagern met warm water en milde zeep. De meegeleverde USB-oplaadkabel zorgt ervoor dat je vibrator altijd klaar is voor nieuwe, sensuele avonturen.
| Gewicht | 0.72 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.7 × 7.8 × 32.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 9,5cm |
| Diameter artikel | 3,3cm |
| Max RPM | 9000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.