-30%
Silicone Pump Sleeve Medium – Black
Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Silicone Pump Sleeve – Medium
Silicone Pump Sleeve – MediumEen superzachte en rekbare silicone huls, ontworpen voor maximaal comfort en om snel en effectief een luchtdicht vacuum te creeren bij opgepompte peniscilinders.WAARSCHUWING: Lees de producthandleiding voordat u een vacuumpomp of cockring gebruikt. Stop onmiddellijk met het gebruik van de apparaten als u pijn of ongemak ervaart.
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15.5 × 9 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,5 cm x 3 cm x 6,5 cm |
| Artikelcode | PMP027BLK |
| Diameter artikel | 6,5cm |
| Diameter binnenzijde | 5,8 cm |
| EAN | 8714273548474 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.