Master Series – Bang Bang l Vibrating Glove
Oorspronkelijke prijs was: €25.39.€17.77Huidige prijs is: €17.77.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Bang Bang L – Vibrating Glove
Bang Bang L – Vibrating GloveDeze uniek gevormde vibrerende G-spot stimulator zal het vingeren van je partner naar een heel nieuw niveau tillen. De waterdichte getextureerde vingerhoezen glijden over je eerste twee vingers, met een polsband die de vibrerende kogel in de palm van je hand wiegt. De uniek gevormde, geribbelde, vibrerende sleeve is ideaal gevormd om maximaal plezier te bieden terwijl ze al haar hotspots raakt. Een maat past op de meeste
| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 21.5 × 4 × 9.7 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Aantal motoren | 1 |
| Afmetingen artikel | 4 cm x 9,69999999 cm x 21,5 cm |
| Artikelcode | AE595 |
| Batterij type | Unknown |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| EAN | 848518020987 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | TPE, ABS |
| Oplaadbaar | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.